İnsan Kaynakları

Çakır Grup çalışan memnuniyetine en az müşteri memnuniyeti kadar değer verir.

Çalışanlarımızın sadakati bizim için önemlidir.

İçsel pazarlama yaklaşımına göre dış müşterilerin memnun edilebilmesi, iç müşteriler olan çalışanların da memnun edilebilmesine bağlıdır. Çalışanların iş ve özel yaşamları arasında denge kurabilmeleri örgüte olan bağlılıklarını dolayısıyla memnuniyetlerini etkilemektedir. Bu nedenle bu kavramlar arasındaki ilişkileri ortaya koymak yöneticilerin örgütün insan kaynağını iyi yönetmesi ve çeşitli insan kaynağı politikaları üretmesi açısından son derece önem taşımaktadır.

Çakır Grup, çalışanları için kariyer ve eğitim planlaması yapar, motivasyonlarını artırmalarına ve gelişmelerine yardımcı olacak bir ortam sağlar. Performans değerlendirme sistemimizle çalışanlarımızı tarafsız ve kabul görmüş sektör standartlarında değerlendiririz. Çakır Grup çalışanı kurumsal bir organizasyonda, tanımlı iş akış süreçlerinde, doğru tanımlanmış görev-yetki-sorumlulukla, huzurlu ve bakımlı bir iş ortamında çalışır. Şirketine ve kendine yatırım yaparak sürekli gelişir. Siz de Çakır Grup’un otomotiv alanındaki işletmelerinde ayrıcalıklı çalışanlarımızdan olmak ve şirketimize değer katacağınıza inanıyorsanız CV’nizi aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

 

İşbirliği Önerileriniz

  • Otomotiv sektörüne hizmet veren, bu sektöre yönelik çözüm ve fikirler üreten her şirketle iş birliği yapmaya açığız. 
  • Satabileceğimizi düşündüğünüz ürünleriniz varsa, temsilcisi olmamızı istediğiniz markalarınız varsa, kullanmamızı önerdiğiniz ürün ve hizmetleriniz varsa bize aşağıdaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz