Çakıroğlu Michelin olarak                   

Lastik Tamiri

Jant Satışı

Akü Satış ve Bakımı

Rot Ayarı

Balans

Nitrojen

Jant Düzeltme

Far Ayarı

Hizmetleri vermekteyiz

 

 

 

 

 

 

 

 

Michelin Uzun Ömürlü Lastik Doğru Lastik Her şeyi Değiştirir 

Daha büyük bir dünyaya ihtiyacımız var

Çok fazla kilometre mi yapıyorsunuz? Dünyanın çevresini dolaşmaya yetecek kadar mı? Uzun mesafeler mi kat etmeniz gerekiyor? Bütün lastiklerin ömrü aynı değildir. Bazıları diğerlerinden çok daha hızlı bir şekilde aşınmaktadır. Aşınmaya karşı direnç doğrudan kauçuğun bileşenine bağlıdır. 1992 yılında, MICHELIN karbon karasına ilaveten silika gibi güçlendirici etken maddeleri uygulayan ilk şirketlerden birisiydi. Bu etken maddeler olmaksızın, lastik sadece birkaç yüz metre dayanabilirdi. Günümüzde, bir MICHELIN lastiği çok uzun kilometreler dayanabilmektedir(2). Bu ise dünyanın etrafında bir turdan daha fazlasıdır. MICHELIN?de, 4000 araştırmacımızı daima sizlerin MICHELIN?den beklediği performansı size sunmak için yeni yollar bulmaya cesaretlendirmekteyiz.

%20 daha fazla kilometre ömrü kazanın

Bağımsız kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen testlere göre, bir MICHELIN lastiği başlıca rakipleriyle karşılaştırıldığında ortalama olarak % 20 daha fazla kilometre kat etmenize olanak sağlamaktadır.

MICHELIN Lastikleri daha uzun süre dayanmaktadır

MICHELIN?I seçerek, sadece lastiklerinizle daha uzun mesafeler boyunca sürmeyecek aynı zamanda toplum için de bir şeyler yapıyor olacaksınız. MICHELIN lastiğiniz daha yavaş bir şekilde aşınacaktır ve daha az sıklıkla değiştirilmesi gerekecektir. Bu da daha az ham maddenin tüketilmesi ve daha az geri dönüşüm yapılması anlamına gelmektedir

 

Bir lastiğin ömrü

Asla unutmayınız, bir lastiğin ömrünü etkileyen birçok şey vardır. Bu nedenle, lastiğinizin ömrünün tam olarak tahmin edilmesi çok zor olabilir. Bu etkenler aşağıdakileri içermektedir:

  • Lastiğinizi kullanma şekliniz: yük, hız, basınç ve sürüş biçimi.
  • Lastiğin ve bileşenlerinin türü.
  • Depolama koşulları.


Sonuç olarak:

  • Artan titreşim, gürültü veya taşıtın bir yönden diğer yöne ?çekmesi? gibi anormallikler için kontrol amacıyla lastiğin uzmanlar tarafından düzenli olarak kontrol edilmesi,
  • 5 yıl veya daha sonrasında servise yılda en az bir kere kontrol ettirilmesi,
  • Yasal aşınma limitlerine ulaşsınlar veya ulaşmasınlar 10 yıl sonra değiştirilmeleri tavsiye edilmektedir.

 

İletişim Detayları

Fatih Mah. Atatürk Cad. No: 184
Sultanbeyli
İSTANBUL
TÜRKİYE

0 (216) 398 00 54

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Website: www.cakirogluotomotiv.com

Tüm Hakkı Saklıdır

Çakıroğlu Otomotiv, bu sitenin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Ancak, sitenin içeriğine güvenilmesi sebebiyle doğabilecek zarar ve kayıplara ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitedeki bazı bilgiler, Sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Çakıroğlu Otomotiv, ürün özelliklerini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Bizden Kareler