Periyodik Bakım

Düzenli, usulüne uygun olarak yapılmış bir bakım aracınızının değerinin korunmasına hizmet eder. Ayrıca aracınıza maksimum performans, daha fazla güvenlik ve daha uzun bir ömür sağlar. Servis aralıkları testler ve deneyimler sonucu saptandığından, belirtilen kilometrelerdeki bakımlarınızı yaptırmanız hem aracınız açısından hem de sizlerin daha sonra problem yaşamaması ve daha fazla masrafla karşılaşmaması açısından çok önemlidir.
Aracınızın ilk günkü kalitesiyle kullanımının devamını sağlamak için periyodik bakımlarınızı önerilen aralıklar ile Yetkili Servisimizde yaptırmanızı öneriyoruz.
Common rail dizel motor dışındaki diğer dizel motorlu Skoda ve SsangYong marka araçların; Skoda Auto ve Ssangyong tarafından belirlenen özellikteki yağ ve orijinal parçaları kullanarak her 10.000 km?de,  common rail dizel motorlu ve benzinli araçların her 15.000 km? de  periyodik bakımlarını yetkili servisimizde yaptırmaları önerilir. ?koda ve SsangYong araçlarda periyodik bakımlarda işçilikler birim saat başı olarak piyasa şartlarına göre düzenlenir.

İletişim Detayları

Fatih Mah. Atatürk Cad. No: 184
Sultanbeyli
İSTANBUL
TÜRKİYE

0 (216) 398 00 54

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Website: www.cakirogluotomotiv.com

Tüm Hakkı Saklıdır

Çakıroğlu Otomotiv, bu sitenin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Ancak, sitenin içeriğine güvenilmesi sebebiyle doğabilecek zarar ve kayıplara ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitedeki bazı bilgiler, Sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Çakıroğlu Otomotiv, ürün özelliklerini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Bizden Kareler